Contact

Electro D. Engels

Paardenmarkt 83 - 2000 Antwerpen
T +32 3 231 88 84 - F +32 3 231 01 74
info@engels.be 

 

Bestellingen           T 03 202 88 11 - F 03 231 01 74
bestellingen@engels.be
Onderdelen T 03 202 88 17 - F 03 202 88 16
onderdelen@engels.be
Herstellingen T 03 202 88 18 - F 03 202 88 16
herstellingen@engels.be
Boekhouding T 03 202 88 13 - F 03 202 88 23
boekhouding@engels.be
Toonzaal toonzaal@engels.be

Info & Bestellingen

Ma - Vr           8u00 - 12u30       13u30 - 17u00  
Za - Zo Gesloten  

Toonzaal (Maak hier uw afspraak)

Maandag       Gesloten  
Di - Vr       09u00 - 12u30       13u30 - 17u00  
Zaterdag 10u00 - 16u00*  
Zondag Gesloten  
* In juli en augustus gesloten op zaterdag

Afhalingen: Stijfselrui 13 - 2000 Antwerpen

Ma - Vr           8u00 - 12u30       13u30 - 17u00  
Za - Zo Gesloten  

TECHNISCHE DIENST

Afhaalbalie: Stijfselstraat 3 - 2000 Antwerpen

Ma - Vr           8u15 - 12u15       13u30 - 17u00  
Za - Zo Gesloten  

Contacteer ons

Velden met * zijn verplicht.

CAPTCHA
 Code verifiëren *

Contacts

Info & bestellingen

Renilda Delie

Info & bestellingen

Elke Pladys

Toonzaal Adviseur

Frank Behaeghel

Toonzaal Adviseur

Ronny Pauwels

Toonzaal Adviseur

Nancy Teurelincx

Sales Manager

Thomas Engels

Afgevaardigde

Werner Verstappen

Afgevaardigde

Thomas Kattouw

Afgevaardigde

Geert Van Durm

Afgevaardigde

Bart Hellemans

Afgevaardigde

Martine Penne

Aankoop

Raoul Kestemont

Aankoop

Alain Cannaerts

Location map